144901_articol

  1. Colegiul National Sfantul Sava Bucuresti
  2. Colegiul Naţional Iaşi
  3. Colegiul Național Frații Buzești Craiova
  4. Colegiul Naţional Emil Racoviţă Cluj
  5. Colegiul Naţional “Andrei Şaguna”, Braşov
  6. Colegiul National “Vasile Alecsandri” Galati
  7. Colegiul National “B.P. Hasdeu” Buzau
  8. Colegiul Naţional “Costache Negruzzi” Iaşi
  9. Colegiul Național Mircea cel Bătrân Constanta
  10. Colegiul National Gheorghe Lazar Bucuresti
  11. Colegiul Național Mihai Viteazul BUCURESTI
  12. Liceul Teoretic Nicolae Bălcescu CLUJ-NAPOCA
  13. Colegiul national de informatica tudor vianu Bucuresti
  14. Colegiul Național Gheorghe Vrănceanu Bacău
  15. Colegiul Naţional Emil Racoviţă
  16. Colegiul Național Bilingv George Coșbuc
  17. Liceul Teoretic “Ovidius” Constanta
  18. Liceul teoretic avram iancu cluj napoca
  19. Colegiul National Unirea Focsani
  20. Colegiul Național Gheorghe Munteanu Murgoci
  21. Colegiul National “Carol I” Craiova
  22. Colegiul Național Gheorghe Șincai Bucuresti
  23. Colegiul National Gheorghe Sincai Baia Mare
  24. Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu
  25. Liceul Teoretic “Gheorghe Sincai” Cluj
  26. Liceul teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui
  27. Colegiul National Gheorghe Lazar Sibiu
  28. Colegiul Naţional “Mihai Eminescu” Iaşi
  29. Colegiul Național Doctor Ioan Meșotă Brasov
  30. Colegiul Naţional „PETRU RAREŞ”, Piatra Neamţ
  31. Colegiul Național de Informatică Matei Basarab R Valcea
  32. Colegiul Național Zinca Golescu Pitesti
  33. Colegiul National “Samule von Brukenthal”, Sibiu
  34. Colegiul Naţional Petru Rareş Suceava
  35. Liceul “Grigore Moisil” Timişoara
  36. Colegiul National “Ion Luca Caragiale” Ploiesti
  37. Colegiul National Costache Negri Galati
  38. Colegiul National Grigore Moisil Bucuresti
  39. Liceul Teoretic “TRAIAN” Constanţa
  40. Colegiul Naţional “Ion C. Brătianu” – Piteşti
  41. Colegiul National “Stefan cel Mare”, Neamt – Targu-Neamt
  42. Colegiul National Spiru Haret Bucuresti
  43. Colegiul National Nicolae Balcescu Braila
  44. Liceul Teoretic de Informatică „Grigore Moisil” Iaşi
  45. Colegiul National „Alexandru Ioan Cuza” Ploiesti
  46. Colegiul National Octavian Goga Sibiu
  47. Colegiul National “elena Cuza” Craiova
  48. Colegiul Naţional “Ştefan Cel Mare” Suceava
  49. Colegiul National “M. Kogalniceanu” Galati
  50. Colegiul Naţional “Emanuil Gojdu” din Oradea
  51. Colegiul National “nicolae Grigorescu” Campina
  52. Colegiul National De Informatica “Grigore Moisil” Brasov
  53. Colegiul National Ienachita Vacarescu Targoveste
  54. Colegiul National “cantemir Voda” Bucuresti